Запорізька міська асоціація міні-футболу є вертикально інтегрованою організацією футболу в Україні. Ми є асоційованими членами Асоціації футзалу Запорізької області (АФЗО), яка в свою чергу є членом Запорізької обласної асоціації футболу та Аматорської футзальної ліги України.

Головний принцип ЗМАМФ – неухильне дотримання правил та рішень прийнятими FIFA, UEFA, АФУ, АФЛУ, ДЮФЛУ, ЗОАФ, АФЗО, ЗМФФ.

Найвищою цінністю для нас є життя та здоров’я людини.

Керуючись рекомендаціями МОЗ, органів державної влади, органів місцевого самоврядування та рішеннями ДЮФЛУ та ЗМФФ, президія ЗМАМФ прийняла рішення:

  1. Завершити сезон 2019-2020 років у вікових категоріях  U7, U8, U11, U13, U15 та визначити переможців за фактичними результатами які здобули команди на дату зупинки змагань.
  2. Провести нагородження переможців 27 червня 2020 на спортивному майданчику ДЮСШ «МЕТАЛУРГ» о 10:00 U7, U8, U11, U13, U15. На нагородження запросити представників команд призерів: тренера та капітана команди. Також на нагородження запросити футболістів, які здобули персоналі нагороди разом з їхніми тренерами.
  3. Зобов’язати запрошених та оргкомітет змагань провести нагородження з урахуванням вимог та рекомендації МОЗ щодо дотримання усіх карантинних вимог.
Поділитися через соціальну мережу: