Міністерство молоді та спорту України опублікувало роз’яснення щодо постанови Кабміну про послаблення карантину.  

Зокрема з 11 травня в Україні дозволяються тренування професіональних команд – і у приміщеннях, і на свіжому повітрі. Тренування дозволяються із дотриманням протиепідемічних вимог – захисна маска, не більше однієї людини на 10 кв. м. у залі. 

На сайті Кабінету Міністрів України опубліковано постанову Уряду про послаблення карантинних обмежень. В постанові передбачено ряд послаблень в сфері фізичної культури та спорту.

На першому етапі виходу з карантину дозволено всім верствам населення та віковим групам заняття спортом у парках, скверах, зонах відпочинку, лісопаркових та прибережних зонах. Також дозволено відвідування спортивних майданчиків.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів № 343 з 11 травня дозволено навчально-тренувальний процес національних збірних України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту, видів спорту осіб з інвалідністю. Поновлюється робота закладів, які забезпечать цей процес.

Не забувайте, що пандемія триває та кожному потрібно ставитися до цього дуже ретельно. Не забувайте про санітарні умови та дистанцію.

Відновлювати тренування в ДЮСШ на цьому етапі не дозволяється. Проводити заняття з вихованцями ДЮСШ в парках чи на спортивних майданчиках просто неба також поки що заборонено. Можливі лише індивідуальні тренування.


За матеріламаи Міністерство молоді та спорту України і Федерації гандболу України

Поділитися через соціальну мережу: