Громадська організація «Запорізька міська асоціація масового футзалу» – ГО «ЗМАМФ»

«ZAPORIZHZHYA CITY ASSOCIATION OF MASS FUTSAL» – «ZCAMF»

Створена у відповідності до норм чинного законодавства України, яка об’єднує громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, на основі спільності інтересів для реалізації мети та завдань, передбачених Статутом та не передбачає одержання прибутку від своєї діяльності.

Головною метою діяльності ЗМАМФ є пропагування розвитку фізичної культури і спорту серед молоді, формування здорового способу життя та духовного зростання людини, створення умов для організації та забезпечення проведення змагань серед усіх верств населення країни, задоволення та захист соціальних, економічних, творчих, спортивних та інших спільних інтересів членів організації.

 

Основними завданнями, що ставить перед собою Організація є:

ГО «ЗМАМФ» діє з метою забезпечення розвитку футзалу в місті, зростання його рівня і масовості, гідного представництва міста у всеукраїнському футбольному співтоваристві шляхом консолідації і координації зусиль громадян і організацій, зацікавлених у піднесенні міського футзалу, сприяння їх злагодженій взаємодії і співробітництву, демократизації управління футзалу, поширення єдиної, концептуально виваженої політики розвитку футзалу, дисциплінарної практики, методології гри, пропаганди, популяризації футзалу, задоволення та захисту інтересів членів ГО «ЗМАМФ».

Для досягнення вищезазначеної мети ГО «ЗМАМФ» ставить перед собою наступні завдання:

 • Брати участь у розробці та втіленні програм розвитку футзалу в місті, перспективних планів підготовки збірних команд міста до всеукраїнських змагань, принципів та основних критеріїв формування збірних команд.
 • Сприяти ефективній діяльності членів ГО «ЗМАМФ» по виконанню статутних завдань.
 • Забезпечувати організацію змагань і турнірів та проводити чемпіонати, першості, кубкові змагання серед членів Асоціації.
 • Сприяти становленню і розвитку співробітництва, плідної взаємодії, порозуміння між членами ГО «ЗМАМФ».
 • Погоджувати різноманітні підходи членів ГО «ЗМАМФ» до проблем, що відносяться до сфери діяльності ГО «ЗМАМФ» та її членів; по можливості запобігати виникненню конфліктів і суперечок між членами ГО «ЗМАМФ» та забезпечувати впровадження їх єдиної спільної політики розвитку футзалу.
 • Забезпечувати дотримання всіма членами ГО «ЗМАМФ» установчих та регламентуючих документів ГО «ЗМАМФ», «Правил гри» (а у випадках, коли підлягають до застосування документи ФІФА, УЄФА, АФУ,АФЗО, АФЛУ – цих документів) при проведенні футбольних матчів у будь-якій формі; для цього – контролювати проведення останніх за участю членів Асоціації.
 • Надавати правову і соціальну допомогу членам ГО «ЗМАМФ» – гравцям, тренерам та іншим фахівцям футзалу, проявляти турботу про ветеранів футзалу.
 • Сприяти підготовці гравців національного рівня, забезпеченню успішних виступів збірних команд міста в Чемпіонатах, Першостях і Кубках України.
 • Підгримувати зв’язок і співпрацювати з АФЗО (Асоціацією футзалу Запорозької області), забезпечувати дотримання її Статуту та інших регламентуючих документів членами ГО «ЗМАМФ».
 • При отриманні відповідних повноважень організовувати міжнародні змагання на території міста, сприяти успішному виступу клубних команд міста на всеукраїнських змаганнях.
 • Сприяти поширенню інформації про футзалу в місті (в т.ч. про діяльність ГО «ЗМАМФ») через засоби масової інформації, організаціє конференцій, семінарів для тренерів, арбітрів, інших фахівців футзалу, які є індивідуальними членами ГО «ЗМАМФ».
 • Забезпечувати здійснення єдиної дисциплінарної практики щодо членів ГО «ЗМАМФ»
 • Представляти гравців, тренерів та інших фахівців футзалу до нагород, заохочень та присвоєння спортивних та почесних звань.
 • Організовувати виготовлення офіційної нагородної та пам’ятної атрибутики, сувенірної і рекламної продукції ГО «ЗМАМФ»

 

Наші реквізити:

UA463510050000026002878943727 АТ “Укрсиббанк”,

ЄДРПОУ 42854676

Адреса: 69005, Запорізька обл., місто Запоріжжя

тел.+38068-447-00-08,

e-maill: zmamf.zp@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

https://www.youtube.com/channel/UCkHcBYo_JJMichy7x0jTm5Q

https://www.instagram.com/zmamfzp_ua/?hl=uk

https://www.facebook.com/groups/158869628085790/

https://www.facebook.com/groups/2214142162207713/

 

 

Поділитися через соціальну мережу: