26 травня на НСК «Олімпійський» пройшла восьма звітно-виборча конференція Асоціації футзалу України.

Її головним питанням стало обрання президента на каденцію з 2021 по 2025 роки.

Делегатами від Асоціації футзалу Запорізької області були: Віталій Манько – президент асоціації та Шубін Артем – виконавчий директор асоціації.

На початку заходу було офіційно прийнято до складу АФУ трьох нових членів: Асоціацію футзалу Тернопільської області, Миколаївську обласну асоціацію футзалу та Кіровоградську обласну асоціацію футзалу.

Після звітів ревізійної комісії та президента АФУ за діяльність у 2017-2021 роках було поставлене питання про обрання нового президента Асоціації футзалу України. На цю посаду був переобраний Сергій Владико.

Віце-президентами АФУ стали Володимир Гримайло, Андрій Новіков та Андрій Ямковий.

Також було обрано нові склади Виконавчого комітету (склад: президент та віце-президенти АФУ, Мирослав Хом’як, Віктор Андрухів, Валентин Вакула, Сергій Кравцов, Віктор Дердо, Віталій Скарлат, Віталій Манько, Євген Петраков, Юрій Гончаров, Олексій Левченко, Володимир Жила), дисциплінарного комітетів (склад: Ігор Шишка, Марина Кирилюк, Андрій Іванович, Богдан Мельник, Сергій Голоскоков) і ревізійної комісії АФУ (склад: Євгенія Слесаренко, Костянтин Власенко, Юрій Кравченко).

Також за спільним рішенням Виконкому та виконавчої дирекції минулої каденції відзначено Асоціацію футзалу Запорізької області нагородою «За допомогу у проведенні у матчів національної збірної України з футзалу». Нагороду вручив президент АФУ Сергій Владико та перший віце-президент УАФ Анатолій Дем’яненко.

Поділитися через соціальну мережу: