ЗЛФЛ 5х5 Вища ліга 2020

ПозКлубІВНПМЗМПРГО
111005053
211003123
311004223
4100113-20
5100124-20
6100105-50

Зіграні матчі

ДатаМатчЧас / результати Ліга СезонПолеСтаття
Арпи vs Таврия ВасильевкаЗЛФЛ 5х5 Вища ліга 20202020
СК Мотор Січ
Никма vs Папир СервисЗЛФЛ 5х5 Вища ліга 20202020
СК Мотор Січ
Максстрой vs ЮниорЗЛФЛ 5х5 Вища ліга 20202020
СК Мотор Січ

Майбутні матчі

ДатаМатчЧас / результати Ліга СезонПолеСтаття
Никма vs МаксстройЗЛФЛ 5х5 Вища ліга 20202020
СК Мотор Січ
Таврия Васильевка vs ЮниорЗЛФЛ 5х5 Вища ліга 20202020
СК Мотор Січ
Папир Сервис vs АрпиЗЛФЛ 5х5 Вища ліга 20202020
СК Мотор Січ
Папир Сервис vs МаксстройЗЛФЛ 5х5 Вища ліга 20202020
СК Мотор Січ
Арпи vs ЮниорЗЛФЛ 5х5 Вища ліга 20202020
СК Мотор Січ
Таврия Васильевка vs НикмаЗЛФЛ 5х5 Вища ліга 20202020
СК Мотор Січ
Максстрой vs АрпиЗЛФЛ 5х5 Вища ліга 20202020
СК Мотор Січ
Юниор vs НикмаЗЛФЛ 5х5 Вища ліга 20202020
СК Мотор Січ
Папир Сервис vs Таврия ВасильевкаЗЛФЛ 5х5 Вища ліга 20202020
СК Мотор Січ
Арпи vs НикмаЗЛФЛ 5х5 Вища ліга 20202020
СК Мотор Січ
Максстрой vs Таврия ВасильевкаЗЛФЛ 5х5 Вища ліга 20202020
СК Мотор Січ
Юниор vs Папир СервисЗЛФЛ 5х5 Вища ліга 20202020
СК Мотор Січ

ЗЛФЛ 5х5 Вища ліга 2020 Бомбардири

Ранг ГравецьКлубГолиЗіграноВиграноНічияПрограноГол в свої ворота
1Бугайчук ИгорьНикма21100.000.000.000
2Мищук АлександрАгроКонтинент21100.000.000.000
3Кравец АлександрЗапорожпромгрупп110.000.00100.000
4Ленский РоманАрпи11100.000.000.000
5Назаренко ВасилийТаврия Васильевка110.000.00100.000
6Слыщенко ВиталийЮниор11100.000.000.000
7Кучук ДанилЮниор11100.000.000.000
8Шевченко ДенисЮниор11100.000.000.000
9Колиенко ДмитрийЮниор11100.000.000.000
10Игнатуша ГригорийНикма11100.000.000.000
11Лемиш ЕвгенийНикма11100.000.000.000
12Гужва ДмитрийМаксстрой110.000.00100.000
13Харченко ДмитрийНикма11100.000.000.000
14Шульга ИгорьПапир Сервис010.000.00100.000
15Савчиц АлександрЗолотой Век000.000.000.000
16Мандычев ДмитрийЗапорожпромгрупп010.000.00100.000
17Сурков ДмитрийЗолотой Век010.000.00100.000
18Мищенко МихаилНикма010.000.00100.000
19Приймак ДмитрийПапир Сервис000.000.000.000
20Джебаров БогданЗолотой Век010.000.00100.000
21Михайлов ДмитрийЗолотой Век000.000.000.000
22Холин АлександрТаврия Васильевка000.000.000.000
23Каджоян АртемТаврия Васильевка010.000.00100.000
24Колесник ИванТаврия Васильевка010.000.00100.000
25Мандычев АлександрЗапорожпромгрупп010.000.00100.000
26Штанкевич АндрейТаврия Васильевка000.000.000.000
27Пронин ВалерийПапир Сервис000.000.000.000
28Назаренко МаксимТаврия Васильевка000.000.000.000
29Сорокин ДмитрийЗолотой Век010.000.00100.000
30Хорошун АртемТаврия Васильевка000.000.000.000
31Комлык ВладиславТаврия Васильевка000.000.000.000
32Кириченко СвятославПапир Сервис000.000.000.000
33Наростовицын ВадимЗолотой Век000.000.000.000
34Слободяник ПавелПапир Сервис000.000.000.000
35Шэлэх АртемПапир Сервис000.000.000.000
36Ковалев ИгорьПапир Сервис010.000.00100.000
37Слизун МаксимПапир Сервис000.000.000.000
38Мотылев ИванПапир Сервис010.000.00100.000
39Головин ДмитрийПапир Сервис010.000.00100.000
40Чириков АнатолийПапир Сервис010.000.00100.000
41Сергиенко ПавелПапир Сервис010.000.00100.000
42Холод ДенисПапир Сервис000.000.000.000
43Корохов ЕвгенийПапир Сервис000.000.000.000
44Безменов ЕвгенийПапир Сервис010.000.00100.000
45Передерий СергейПапир Сервис010.000.00100.000
46Гайдаржийский ЕвгенийПапир Сервис000.000.000.000
47Перевизняк НиколайПапир Сервис000.000.000.000
48Карпенко АлександрПапир Сервис010.000.00100.000
49Можейко НикитаАрпи01100.000.000.000
50Коновалов ДенисАрпи000.000.000.000
51Педенко ВладиславЗолотой Век010.000.00100.000
52Басовский ДмитрийТаврия Васильевка000.000.000.000
53Шпита ДмитрийТаврия Васильевка000.000.000.000
54Корчак АлександрТаврия Васильевка000.000.000.000
55Руденко СергейАрпи000.000.000.000
56Прочан ДмитрийАрпи01100.000.000.000
57Пучка ПавелАрпи01100.000.000.000
58Бутраменко ДмитрийМаксстрой000.000.000.000
59Василенко ЕвгенийНикма01100.000.000.000
60Огнистый АндрейНикма01100.000.000.000
61Подриз АртемНикма01100.000.000.000
62Мартыненко РусланНикма000.000.000.000
63Осадчук АнтонНикма01100.000.000.000
64Малыш МаксимНикма000.000.000.000
65Мороховец АртемНикма01100.000.000.000
66Головко НикитаНикма01100.000.000.000
67Бычков ВикторМаксстрой000.000.000.000
68Принь АртемНикма000.000.000.000
69Юричко АлександрМаксстрой000.000.000.000
70Орел ИванМаксстрой000.000.000.000
71Сабалдашный ВасилийМаксстрой010.000.00100.000
72Коцило ОлегМаксстрой000.000.000.000
73Грицкевич ДаниилМаксстрой000.000.000.000
74Левадний МаксимМаксстрой000.000.000.000
75Герасименко ДенисМаксстрой010.000.00100.000
76Бурнышев АндрейМаксстрой000.000.000.000
77Марыч ИгорьМаксстрой010.000.00100.000
78Трубаров МихаилНикма01100.000.000.000
79Кардаш ИгорьНикма01100.000.000.000
80Шпигарь НикитаАрпи01100.000.000.000
81Лось ВалентинЮниор000.000.000.000
82Будин АндрейАрпи000.000.000.000
83Сухаревский РоманАрпи01100.000.000.000
84Выскребенцев РоманМаксстрой010.000.00100.000
85Миргородский ОлегАрпи01100.000.000.000
86Быковский СтепанАрпи01100.000.000.000
87Селимов АндрейАрпи01100.000.000.000
88Босенко ЭдуардАрпи000.000.000.000
89Орлов ВладиславЮниор000.000.000.000
90Аверков НикитаЮниор000.000.000.000
91Копылев ОлегЮниор000.000.000.000
92Васильченко ЮрийНикма01100.000.000.000
93Шестира КириллЮниор000.000.000.000
94Заиченко ИгорьЮниор000.000.000.000
95Хижный ВадимЮниор000.000.000.000
96Подгорный ИгорьЗолотой Век01100.000.000.000
97Швыденко ВладиславЗапорожпромгрупп01100.000.000.000
98Межевич ИгорьАгроКонтинент000.000.000.000
99Круглов ИгорьЮниор01100.000.000.000
100Кулиш СергейЮниор01100.000.000.000
101Мельник АлексейАрпи000.000.000.000
102Карбула АлександрАрпи000.000.000.000

ЗЛФЛ 5х5 Вища ліга 2020 Червоні картки

Ранг ГравецьКлубЧервона картка
1Кравец АлександрЗапорожпромгрупп0
2Каджоян АртемТаврия Васильевка0
3Наростовицын ВадимЗолотой Век0
4Мандычев АлександрЗапорожпромгрупп0
5Мандычев ДмитрийЗапорожпромгрупп0
6Сурков ДмитрийЗолотой Век0
7Джебаров БогданЗолотой Век0
8Михайлов ДмитрийЗолотой Век0
9Холин АлександрТаврия Васильевка0
10Савчиц АлександрЗолотой Век0
11Колесник ИванТаврия Васильевка0
12Штанкевич АндрейТаврия Васильевка0
13Шпита ДмитрийТаврия Васильевка0
14Назаренко ВасилийТаврия Васильевка0
15Назаренко МаксимТаврия Васильевка0
16Сорокин ДмитрийЗолотой Век0
17Хорошун АртемТаврия Васильевка0
18Комлык ВладиславТаврия Васильевка0
19Руденко СергейАрпи0
20Коновалов ДенисАрпи0
21Пучка ПавелАрпи0
22Шпигарь НикитаАрпи0
23Будин АндрейАрпи0
24Корчак АлександрТаврия Васильевка0
25Басовский ДмитрийТаврия Васильевка0
26Мищук АлександрАгроКонтинент0
27Ковалев ИгорьПапир Сервис0
28Харченко ДмитрийНикма0
29Пронин ВалерийПапир Сервис0
30Приймак ДмитрийПапир Сервис0
31Мищенко МихаилНикма0
32Кириченко СвятославПапир Сервис0
33Передерий СергейПапир Сервис0
34Безменов ЕвгенийПапир Сервис0
35Головин ДмитрийПапир Сервис0
36Шульга ИгорьПапир Сервис0
37Слободяник ПавелПапир Сервис0
38Слизун МаксимПапир Сервис0
39Педенко ВладиславЗолотой Век0
40Мотылев ИванПапир Сервис0
41Чириков АнатолийПапир Сервис0
42Сергиенко ПавелПапир Сервис0
43Холод ДенисПапир Сервис0
44Корохов ЕвгенийПапир Сервис0
45Шэлэх АртемПапир Сервис0
46Гайдаржийский ЕвгенийПапир Сервис0
47Перевизняк НиколайПапир Сервис0
48Карпенко АлександрПапир Сервис0
49Можейко НикитаАрпи0
50Сухаревский РоманАрпи0
51Прочан ДмитрийАрпи0
52Выскребенцев РоманМаксстрой0
53Бутраменко ДмитрийМаксстрой0
54Василенко ЕвгенийНикма0
55Игнатуша ГригорийНикма0
56Огнистый АндрейНикма0
57Подриз АртемНикма0
58Мартыненко РусланНикма0
59Осадчук АнтонНикма0
60Малыш МаксимНикма0
61Бугайчук ИгорьНикма0
62Мороховец АртемНикма0
63Головко НикитаНикма0
64Бычков ВикторМаксстрой0
65Принь АртемНикма0
66Юричко АлександрМаксстрой0
67Орел ИванМаксстрой0
68Сабалдашный ВасилийМаксстрой0
69Коцило ОлегМаксстрой0
70Грицкевич ДаниилМаксстрой0
71Левадний МаксимМаксстрой0
72Герасименко ДенисМаксстрой0
73Гужва ДмитрийМаксстрой0
74Бурнышев АндрейМаксстрой0
75Марыч ИгорьМаксстрой0
76Трубаров МихаилНикма0
77Кардаш ИгорьНикма0
78Миргородский ОлегАрпи0
79Слыщенко ВиталийЮниор0
80Быковский СтепанАрпи0
81Ленский РоманАрпи0
82Селимов АндрейАрпи0
83Босенко ЭдуардАрпи0
84Орлов ВладиславЮниор0
85Аверков НикитаЮниор0
86Лось ВалентинЮниор0
87Копылев ОлегЮниор0
88Шестира КириллЮниор0
89Заиченко ИгорьЮниор0
90Кучук ДанилЮниор0
91Лемиш ЕвгенийНикма0
92Хижный ВадимЮниор0
93Подгорный ИгорьЗолотой Век0
94Шевченко ДенисЮниор0
95Швыденко ВладиславЗапорожпромгрупп0
96Межевич ИгорьАгроКонтинент0
97Колиенко ДмитрийЮниор0
98Круглов ИгорьЮниор0
99Кулиш СергейЮниор0
100Мельник АлексейАрпи0
101Васильченко ЮрийНикма0
102Карбула АлександрАрпи0

ЗЛФЛ 5х5 Вища ліга 2020 Жовті картки

Ранг ГравецьКлубЖовта картка
1Каджоян АртемТаврия Васильевка1
2Быковский СтепанАрпи1
3Можейко НикитаАрпи1
4Кравец АлександрЗапорожпромгрупп0
5Мандычев АлександрЗапорожпромгрупп0
6Мандычев ДмитрийЗапорожпромгрупп0
7Сурков ДмитрийЗолотой Век0
8Джебаров БогданЗолотой Век0
9Михайлов ДмитрийЗолотой Век0
10Холин АлександрТаврия Васильевка0
11Савчиц АлександрЗолотой Век0
12Колесник ИванТаврия Васильевка0
13Назаренко ВасилийТаврия Васильевка0
14Штанкевич АндрейТаврия Васильевка0
15Корчак АлександрТаврия Васильевка0
16Назаренко МаксимТаврия Васильевка0
17Сорокин ДмитрийЗолотой Век0
18Хорошун АртемТаврия Васильевка0
19Комлык ВладиславТаврия Васильевка0
20Руденко СергейАрпи0
21Коновалов ДенисАрпи0
22Пучка ПавелАрпи0
23Шпигарь НикитаАрпи0
24Будин АндрейАрпи0
25Наростовицын ВадимЗолотой Век0
26Басовский ДмитрийТаврия Васильевка0
27Шпита ДмитрийТаврия Васильевка0
28Ковалев ИгорьПапир Сервис0
29Харченко ДмитрийНикма0
30Пронин ВалерийПапир Сервис0
31Приймак ДмитрийПапир Сервис0
32Мищенко МихаилНикма0
33Кириченко СвятославПапир Сервис0
34Передерий СергейПапир Сервис0
35Безменов ЕвгенийПапир Сервис0
36Головин ДмитрийПапир Сервис0
37Шульга ИгорьПапир Сервис0
38Слободяник ПавелПапир Сервис0
39Слизун МаксимПапир Сервис0
40Мищук АлександрАгроКонтинент0
41Мотылев ИванПапир Сервис0
42Чириков АнатолийПапир Сервис0
43Сергиенко ПавелПапир Сервис0
44Холод ДенисПапир Сервис0
45Корохов ЕвгенийПапир Сервис0
46Шэлэх АртемПапир Сервис0
47Гайдаржийский ЕвгенийПапир Сервис0
48Перевизняк НиколайПапир Сервис0
49Карпенко АлександрПапир Сервис0
50Педенко ВладиславЗолотой Век0
51Сухаревский РоманАрпи0
52Прочан ДмитрийАрпи0
53Выскребенцев РоманМаксстрой0
54Бутраменко ДмитрийМаксстрой0
55Игнатуша ГригорийНикма0
56Огнистый АндрейНикма0
57Подриз АртемНикма0
58Мартыненко РусланНикма0
59Осадчук АнтонНикма0
60Малыш МаксимНикма0
61Бугайчук ИгорьНикма0
62Мороховец АртемНикма0
63Головко НикитаНикма0
64Бычков ВикторМаксстрой0
65Трубаров МихаилНикма0
66Юричко АлександрМаксстрой0
67Орел ИванМаксстрой0
68Сабалдашный ВасилийМаксстрой0
69Коцило ОлегМаксстрой0
70Грицкевич ДаниилМаксстрой0
71Левадний МаксимМаксстрой0
72Герасименко ДенисМаксстрой0
73Гужва ДмитрийМаксстрой0
74Бурнышев АндрейМаксстрой0
75Марыч ИгорьМаксстрой0
76Василенко ЕвгенийНикма0
77Принь АртемНикма0
78Миргородский ОлегАрпи0
79Кучук ДанилЮниор0
80Ленский РоманАрпи0
81Селимов АндрейАрпи0
82Босенко ЭдуардАрпи0
83Орлов ВладиславЮниор0
84Аверков НикитаЮниор0
85Лось ВалентинЮниор0
86Копылев ОлегЮниор0
87Шестира КириллЮниор0
88Заиченко ИгорьЮниор0
89Слыщенко ВиталийЮниор0
90Хижный ВадимЮниор0
91Кардаш ИгорьНикма0
92Подгорный ИгорьЗолотой Век0
93Шевченко ДенисЮниор0
94Швыденко ВладиславЗапорожпромгрупп0
95Межевич ИгорьАгроКонтинент0
96Колиенко ДмитрийЮниор0
97Круглов ИгорьЮниор0
98Кулиш СергейЮниор0
99Мельник АлексейАрпи0
100Васильченко ЮрийНикма0
101Лемиш ЕвгенийНикма0
102Карбула АлександрАрпи0
Поділитися через соціальну мережу: